Πιστοποιητικό διάκρισης 2016 από το TripAdvisor!

Για δεύτερη συνεχή χρονιά, το Μουσείο Τυπογραφίας έχει την χαρά και την τιμή να βραβεύεται από τους επισκέπτες του με πιστοποιητικό διάκρισης του Trip Advisor για παροχή υπηρεσιών εξαιρετικής ποιότητας !
"Είμαστε στην ιδιαίτερα ευχάριστη θέση να ανακοινώνουμε ότι το Μουσείο Τυπογραφίας επιλέχθηκε για το Πιστοποιητικό Διάκρισης για το 2016, χάρη στις εξαιρετικές κριτικές που έχετε λάβει σε σταθερή βάση στο TripAdvisor" αναφέρει χαρακτηριστικά η ειδοποίηση από το TripAdvisor.
To Μουσείο Τυπογραφίας κατέχει επίσης μια από τις πρώτες θέσεις στις προτιμήσεις των επισκεπτών του Trip Advisor και τα σχόλια που “ανέβασαν” όσοι το “βαθμολόγησαν” είναι παραπάνω από συγκινητικά: “Μοναδικό”, “Καταπληκτικό”, “Ενα διαμάντι”, “Πρέπει να το δείτε”, “Ενα υπέροχο Μουσείο”, “Θαυμάσια Συλλογή, Μοναδικά Εκθέματα” είναι μόνο μερικές από τις κριτικές.
Σας περιμένουμε λοιπόν, για να ξεναγηθείτε από κοντά στην ιστορία της τέχνης που άλλαξε τα πάντα. Στην μαγευτική ιστορία της τυπογραφίας!