Πιστοποιητικό διάκρισης 2017 από το TripAdvisor !

Για τρίτη συνεχή χρονιά, το Μουσείο Τυπογραφίας είχε την τιμή να βραβεύεται από τους επισκέπτες του με πιστοποιητικό διάκρισης του Trip Advisor για παροχή υπηρεσιών εξαιρετικής ποιότητας !

Το Μουσείο Τυπογραφίας επιλέχθηκε για το Πιστοποιητικό Διάκρισης για το 2017, χάριν στις εξαιρετικές κριτικές που έχει λάβει σε σταθερή βάση στο TripAdvisor, όπως αναφέρει η ειδοποίηση του TripAdvisor.
Τα σχόλια και οι κριτικές των επισκεπτών του Trip Advisor για τρίτη συνεχή χρονιά παραμένουν ιδιαίτερα ενθουσιώδη υπογραμμίζοντας την μοναδικότητα του: “Υπέροχη εμπειρία και ξενάγηση!”, "Διαχρονικό και ανεκτίμητο”, “Μοναδικό στο είδος του”, Σύγχρονο και διαδραστικό’’ , Υπέροχο, αξίζει να το επισκεφθείτε”, "Η ευρωπαϊκή ιστορία μέσω τυπογραφικών πιεστηρίων" “Υπέροχη Συλλογή”, Εξαιρετικό Μουσείο”, “Μουσείο παγκόσμιας κλάσης”....